Jdi na obsah Jdi na menu
 


18. memoriál hrdiny SSSR generála Josefa Buršíka

Střelecká soutěž tradičně pořádaná na počest postřekovského rodáka Josefa Buršíka. Zúčastnit se mohou všichni příslušníci 1. tankové roty AZ AČR a členové ČSOL.

article preview

sochor_bursik_tesarik.jpg

Obec Postřekov, 1. tanková rota AZ "Československých legií" a Československá obec legionářská - jednota Rokycany srdečně zvou na pietní akt u příležitosti výročí narození hrdiny SSSR gen. Josefa Buršíka dne 9. září 2023. Akce začne v 9:30 pietním aktem u pomníku před rodným domem Josefa Buršíka. Následně proběhne položení kytice u pamětní desky na obecním úřadu. Členové ČsOL pak mají dále na programu střelecký memoriál na střelnici nad obcí.

 

18. memoriál hrdiny SSSR Generála Josefa Buršíka

Soutěž je tradičně pořádaná na počest postřekovského rodáka Josefa Buršíka a zúčastnit se jí mohou všichni příslušníci 1. tankové roty AZ AČR (platí i pro zájemce ze 73. tpr. Přáslavice) a členové ČsOL.

Potvrzení účasti příslušníků AZ AČR je nutné do do 31. srpna svým velitelům čet, v případě členů jednoty ČsOL pak br. Miroslavu Kaufnerovi (e-mail kaufner@email.cz).

Ubytování účastníků je možné ve vlastních stanech nebo vozidlech přímo na střelnici, takže lze přijet klidně na celý víkend. Něco k pití a jídlu bude během i po soutěži zajištěno (v pátek, případně v neděli je stravování ve vlastní režii).

 

Pozvánka

18_memorial_bursik.jpg