Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bahna 2008

Článek k fotogalerii zde

Autorem fotografií je Reaktor ©

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jirka - našel jsem super akci

EXCALIBUR ARMY významný sponzor akce bahna pořádá výprodej vojenského zboží. Víc maj na www.earmyshop.cz

terynka - super akce

ahoj! taky chci přidat pochvalu, byla to mocZ pěkná akce..pořadatelům se to povedelo a myyslím si že i návštěvnost byla dost slušná!!nejvíc se mi líbila ta bojová akce na závěr..bylo to prostě ÚŽASNÝÝ...mocZ vydařená akcička..takže ještě jednou chválím a přeju hodně dalších úspšchů!!!!!!zase sepřídem podívat:)

sniper - super fotky

Přidávám pochvalu,jsou to hezké fotky. To já namáčknutej na zábradlí od 7.30do16h furt na jednom místě takový nemám.

Adéla - Pochvala

Na BAHNECH jsem strávila tři úžasný dny a dvě noci. Nemám jedinnou blbou připomínku, mám dokonalý zážitky.Hrozně jsem si oblíbila jízdu tankem a mezi lidmi jsem si připadala jako v rodině.Škoda, že od nich bydlím tak daleko, je to k pláči, mám ty lidi strašně ráda.Na BAHNA budu ještě dlouho myslet...

Kaufi - Zbraně

Reaktore vše je perfektní, nevzrušuj se :-)

Reaktor - Zbraně

Je to dilema - buď nefotit modernu anebo zachytit atmosféru, tak, jak to je. Sehnat dneska výjimku na např na špagina je pro jednotlivce docela problém, a tak se bere, co je. Řešením asi bude tyto "kompromitující" záběry nepublikovat.

Roman - 20PzD Plzeň - zbraně

Noo, asi máš pravdu, ze při ukázce si toho nikdo nevšimne a hlavní je rachot. Já měl na mysli právě ty fotky. Chtěl jsem jen říci, že je třeba se snažit o maximální věrohodnost.

Kaufi - Zbraně

Opět si dovolím nesouhlasit...
Na fotkách je těchto zbraňových "bot" mnohem více, ne jenom ta Sa58 (nikdo si nevšiml, nebo aspoň nezdůraznil - nebudu rozvádět). Pokud je zbraní dost, tak proč musíme klubům půjčovat dobové zbraně do ukázek? A používat i nedobové aby byl větší rachot. Kdo na Bahnech ze sto metrů poznal že tam ten samopal nepatří, ať se zde přihlásí!!! (o fotkách nemluvim, tam je to vidět hned. Neblázněte, je to divadlo... (T-34 byly taky poválečný, Tiger je menší replika, uniformy jsou šité nově, v boji byt tam vůbec ten kluk takhle nešel natož s Sa58........)

Roman - 20PzD Plzeň - Zbraně

Kaufi, tak to si nemyslím, zbraní z WW II je dostatek a SA 58 pozná i lajk a pak si oprávněně myslí, že jsme diletanti. Letos při ukázce v rámci oslav v Sušici ji dokonce používali i Amíci. Byla to ostuda.

Kaufi - Zbraně

Těch novodobých zbraní bývá (a bylo) v ukázkách mnohem více. Je nutné zajistit co největší počet zbraní, aby byl efekt ukázky co nejlepší. Myslím že je to z diváckého hlediska lepší, než nestřílející originální zbraně, pak by bylo při ukázce dost trapné ticho. Těch zbraní si všimnou vždy jen odborníci a až na fotkách... (důležitější je efekt na Bahnech)

Zdeněk - Též pochvala

Pěkný fotky a některý zajímavý detaily ( až na tu SA 58 v ukázkách války). Zdeněk.

Kaufi - Vysílání záznamu z Bahen 2008

termín vysílání pořadu Bahna 2008
28.7.2008 16:45 ČT2 premiéra
31.7.2008 14:55 ČT2 repríza

Kaufi - Pochvala

Super fotky, musím Reaktora pochválit... Asi se právě pasoval na vrchního fotografa na akcích!