Jdi na obsah Jdi na menu
 


GAZ 66 K, radiostanice R-845 M

Článek k fotogalerii zde

 
 

Komentáře

Přehled komentářů

rtn.Cvrček - Fotky

NE! V žádném případě! A proč? Protože ti je naskenuju v lepším rozlišení a pošlu na maila. Pak si je můžeš upravit podle potřeby.

Gaston - Fotky na valka.cz

Díky za odkaz - perfektní! Rád bych použil fotky na svém webu (http://kaufner.webz.cz), samozřejmě s uvedením zdroje. Můžu? Díky za zprávu (kaufner@atlas.cz, ICQ: 352928675).

rtn.Cvrček - Magirus

Omlouvám se,že píšu až teď. Dříve jsem se sem nedostal. Magirus je vysouvací dvanáctimetrový stožár,který byl původně upevněn v tom "něčem". Rezerva na autě byla spíš jenom pro ozdobu. A stejně,dyť je to vybyvený centrálním dohušťováním. Díky němu sme jednou s defektem v pohodě dojeli na dílnu na opravu. Jinak fotku,kde je alespoň částečně ten magirus vidět,sem umístil na netu na válce.cz. Přesněji zde: http://forum.valka.cz/viewtopic.php/title/SOV-R-845M-radiostanice/p/201846#201846 Jsou tam i další fotečky mého tehdejšího vozítka. S přáním velkých radostí s Gazem,zdraví Vašek.

Gaston - Před úpravou...

To, co jsem sundal, je vidět zde: http://kaufner.webz.cz/img/gaz66/fotogal/01/08.jpg . Jinak více fotek je na mém webu: http://kaufner.webz.cz/gaz66_fotogal.htm

P.S. Zapoměl jsem poděkovat za pochvalu auta... :-) Díky.

Gaston - Magirus?

Nevím, co to je, ale z venku jsem odmontoval akorát ten držák na "něco", který bránil vyklopení rezervy. Jinak je to z venku kompletní...

rtn.Cvrček - Něco mi tu chybí...

Supr autíko! Při pohledu na něj se mi dorou slzy do očí. Sem totiž na tomhle typu sloužil. Ale na tomhle kousku chybí magirus!!! Kampak ste si ho schovali?